Hakkımızda

Alcoholoco, bir Loco Entertainment Group markasıdır.

1.200 m2 alanda özel tasarım mutfağı, aylık 20 bin litreye varan kokteyl üretim kapasitesi , tasarım departmanı, workshop alanları ve ofisleriyle hizmet vermektedir.

300'ü aşkın profesyonel ekibine sahip olan Alcoholoco, samimi bir ev davetinden onbinlere hitap eden etkinliklere servis verebilecek alt yapıya sahiptir.

Tecrübeli supervisor ekibi ile 15’ten fazla etkinlikte eş zamanlı olarak hizmet verebilmektedir. Son yıllarda yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kurumsal ve özel alanda yoğun faaliyet gösteren Alcoholoco, farklı tarzdaki organizasyonlar için alternatifler sunmaktadır.

Kişiye özel kokteyl ve içecek menüleri, dünyaca ünlü reçeteler ve özel bardak süslemeleri ile davetlerin vazgeçilmezi olan Alcoholoco, bar servislerinde kalite ve lezzetin tek adresi… Eğlencenin tadı!

BARLARIMIZ
Alcoholoco’nun tum barları kendi tasarım departmanı tarafından hazırlanmakta ve kendi bünyesinde üretilmektedir. Led ışıklı, farklı renk alternatiflerinde, branding alabilen ve farklı boyutlarda kurulabilen birçok bar alternatifi bulunmaktadır.

SUNUMLARIMIZ
Alcoholoco’nun tum sunum aksesuarları kendi tasarım ekibi tarafından hazırlanmakta ve üretilmektedir. Tüm aksesuarlarımız kullanılabildiği gibi konsepte uygun aksesuarlar da seçilebilmektedir.

KOSTÜMLERİMİZ
Tum barmen ve barmaid ekibimiz icin farklı konseptlere uygun çok sayıda kostüm alternatifimiz bulunmaktadır. Barmenlerimiz için farklı renklerde gömlek, yelek ve önluk alternatifleri askı, papyon ve şapka alternatifleriyle tamamlanabilir.
Barmaid ekibi içinse hemen hemen her konsepte uygun 40 dan fazla kostüm alternatifimiz bulunmaktadır.

KOKTEYLLERİMİZ
Tamamen kendi reçetelerimizden olusan shot kokteyllerimizin yani sıra, hem göze hem de damağa hitab eden onlarca long drink kokteyl alternatifi sunabilmekteyiz. Ayrıca klasik miksoloji kokteyllerini Alcoholoco farkıyla misafirlerimize sunmaktayız.
molekuler miksoloji kokteylleri calismalarimizla da davetlerde fark yaratmak isteyenlerin hizmetindeyiz.

0 +

Kusursuz Etkinlik

0 +

Şehir

0 B

Litre Kokteyl

0 +

Ülke